• Київ
  • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
  • картаДетальніше
  • Київ
  • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
  • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
  • ГРАФІК РОБОТИ:
  • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
Хірургічна стоматологія

Хирургическая стоматология

Хірургічна стоматологія 

DD clinic надає широкий спектр стоматологічних послуг, особливе місце серед яких займає хірургічна стоматологія. Найбільш популярними процедурами цього сегмента є видалення зубів, імплантація; крім цього фахівці нашої клініки можуть надати велику кількість послуг в області хірургічної стоматології. У розпорядженні сучасної хірургічної стоматології – високоточне обладнання, надтонкі інструменти, матеріали нового покоління, які дозволяють проводити операції будь-якої складності.

Видалення зубів

удаление-зубов

Найбільш часто що проводиться хірургічна маніпуляція. Процедура видалення проводиться під місцевим знеболенням. В залежності від рівня складності ділиться на просте, складне, атипове, що впливає на цінову політику, так і на тривалість процедури. При необхідності на рану накладають шви, які знімаються через 5-7 днів. 

 

 

ddclinik

Безпосередньо після прийому лікар дає рекомендації, призначає прийом медикаментів, якщо цього вимагає ситуація.

Імплантація

Иплантация-в-хирургии

Це комплекс хірургічних, ортопедичних маніпуляцій, спрямованих на заміщення відсутнього зуба його аналагом – імплантатом. Імплантат – підясенна частина конструкції, на яку встановлюється абатмент і коронка. Операція імплантації – найсучасніший спосіб відновлення дефектів зубних рядів у стоматології - розділена на кілька етапів. Під час першого етапу встановлюється підясенна частина - імплантат, а рана ушивається. Через 1-2 тижні знімаються шви. Другий етап (приблизно через півроку) включає в себе розкриття імплантату, встановлення формувача ясен, який створює ясенне ложі для майбутньої коронки. Через кілька тижнів формувач замінюють на абатмент, приступаючи до третього етапу – протезування на імплантатах. Процес імплантації супроводжується медикаментозною терапією, що потребує санації порожнини рота для запобігання приєднання вторинної інфекції, ретельної гігієни, а також дисциплінованості пацієнта. 

Зубосберегающие операції

Це ряд хірургічних процедур, спрямованих на збереження зуба або його частини. Цей сегмент стоматології користується виправданим попитом. Особливо це актуально для зубів, що знаходяться під великими мостоподібними протезами («підковами») або поодинокими коронками. При наявності хронічного вогнища інфекції біля верхівки кореня зазвичай знімають ортопедичну конструкцію, перелечивают кореневі канали. Щоб цього уникнути лікарі DD clinic проводять цистектомію, або резекцію верхівки кореня, коли видалення патологічного вогнища разом з верхівкою кореня проводиться через розріз слизової в його проекції і створений доступ. Крім цієї операції проводиться гемісекція (екстракція одного з коренів багатокореневого зуба разом з прилеглою до нього частиною коронки, коли в патологічний процес залучений лише один корінь), ампутація кореня або його частини (видалення одного з коренів при збереженні всієї коронкової частини), коронаро-радикулярна сепарація (поділ молярів нижньої щелепи на дві частини з наступним покриттям коронками).

Крім цього фахівці «DD clinic» - стоматологічної клініки, що знаходиться у Києві, надають наступні послуги в області хірургічної стоматології:

Розтин абсцесу

В нашій клініці проводяться операції розтину абсцесу, які не потребують госпіталізації пацієнта. Лікар призначає медикаментозне лікування, оглядає пацієнта після процедури до повної ліквідації гнійно-запального процесу.

Лікування альвеоліту

Альвеоліт – це місцеве запалення в області лунки після видалення. Найчастіше виникає, якщо пацієнт выполаскивает кров'яний згусток, що утворився після видалення, або з якихось інших причин він зміщується. Можливе приєднання вторинної інфекції. Якщо таке відбулося, необхідно виконати кюретаж лунки, лунка промивається антисептичними розчинами, можливе проведення місцевого медикаментозного лікування.

Лікування перикоронарита

Перикоронарит – досить поширена проблема в області хірургічної стоматології. З цим можуть зіткнутися ті, у кого починають прорізуватися зуби мудрості. М'які тканини довкола запалюються, що може давати сильні больові відчуття, може приєднатися вторинна інфекція. У стадії загострення капюшон розсікається, створюється відтік ексудату. Больові відчуття зменшуються, процес прорізування полегшується. Якщо за показаннями зуб підлягає екстракції, наступним етапом лікування може стати його видалення.

Клаптеві операції

Хірургічний метод терапії захворювань тканин пародонту – пародонтиту, пародонтозу. Покращують як функціональну складову щелепно-лицьової області, так і естетичну, будучи передовою методикою естетичної стоматології.

Вестибулопластика

Поглиблення присінку порожнини рота хірургічним способом. Показана при дрібної його глибині. Проводиться суворо за показаннями, будучи профілактикою захворювань тканин пародонту. Процедура може проводитися в комплексі з ортодонтичним лікуванням.

Пластика вуздечки язика, верхньої губи.

Низьке прикріплення вуздечки верхньої губи може викликати такий стан, як диастему – проміжок між центральними верхніми різцями, надалі є передумовою для розвитку захворювань тканин пародонту. Прикріплення вуздечки мови, особливості її будови можуть викликати дефекти мови, неможливість правильно вимовляти багато звуки. Хірургічне втручання здійснюється під місцевим знеболенням. Абсолютно безпечна, використовується і в дитячій практиці. Оптимальним віком для проведення маніпуляції вважається вік, коли випадають молочні верхні центральні різці (6-7 років).

Ціни на послуги хірургічної стоматології в Києві
ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ