• Київ
 • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
 • картаДетальніше
 • Київ
 • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
 • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • ГРАФІК РОБОТИ:
 • з 9:00 до 19:00 (пн-сб)
Лікування карієсу

Прогресивні методики лікування зубів

Лікування зубів – одне з найбільш затребуваних напрямків у медицині загалом і в стоматології зокрема. Своєчасне лікування зубів – запорука того, що пацієнт буде здоровим, а його посмішка – бездоганною. Ринок стоматологічних послуг останнім часом вийшов на якісно новий рівень обслуговування. Сьогодні працює безліч стоматологічних клінік, що пропонують широкий спектр послуг. Але знайти клініку, яка ретельно стежить за чистотою, уважно ставиться до кожного свого пацієнта, не так вже й просто. «DD clinic» користується відмінною репутацією у мешканців міста Київ. 

Штат «DD clinic» укомплектована висококласними фахівцями, що надають допомогу пацієнтам всіх вікових категорій. У розпорядженні стоматологів – найсучасніше обладнання дозволяє виробляти всі стоматологічні маніпуляції, надаючи максимально можливий комфорт для пацієнтів. Лікування зубів – це всього лише один з напрямків роботи стоматологічної клініки.. Ми звикли часто вживати це поняття в повсякденному житті. І так давайте розберемося що ж сюди входить?

 • Діагностика та профілактика захворювань порожнини рота;
 • Лікування карієсу, пломбування зубів;
 • Художнє (естетичне) реставрація зубів;
 • Видалення нальоту,
 • зубного каменю, професійне відбілювання;
 • Лікування захворювань слизової оболонки порожнини рота;
 • Лікування пародонтиту, пародонтозу;
 • Відновлення анатомічної форми зруйнованих зубів ортопедичними конструкціями – вкладками, коронками, а також заміщення дефектів зубного ряду;
 • Корекція, зміна прикусу, вирівнювання зубів.

Діагностика захворювань порожнини рота

Запорука успішного лікування зубів – якісна діагностика, а також правильно поставлений діагноз. Для діагностики стоматологічних захворювань фахівці «DD clinic» використовують класичні методи: опитування, зовнішній огляд, огляд порожнини рота, інструментальні методи обстеження: зондування, пальпація, перкусія. При необхідності використовується рентгенологічне дослідження зубів: прицільна рентгенографія, ортопантомографія, комп'ютерна томографія. На рентгенснимках можна побачити приховані каріозні порожнини, наявність періапікальних вогнищ запалення, стан кісткової тканини, наявність новоутворень. При патології скронево-нижньощелепного суглоба використовується МРТ – магнітно-резонансна томографія, яка дозволяє побачити не тільки кісткову тканину, але і м'якотканинні структури, в тому числі суглобовий диск, зв'язки.

Для виявлення прихованих каріозних порожнин, зубного каменю, нальоту, дефектів коронкової частини зубів фахівці «DD clinic» використовують відеодіагностику: за допомогою дентальної камери зображення зубів, м'яких тканин порожнини рота в дещо збільшеному розмірі передається на монітор в режимі реального часу, дозволяючи пацієнтові побачити те, що він не може розглянути в звичайному дзеркалі.

Лікування карієсу в Києві

Успішний досвід роботи стоматологів-терапевтів клініки з використанням найсучаснішого обладнання, інноваційних матеріалів дозволяє вирішувати проблеми, які ще кілька років тому вважалися безнадійними. Сьогодні ж у пацієнтів клініки є всі шанси якісно відновити навіть найбільш «проблемні» зуби. Найпопулярніша послуга – пломбування. Лікування карієсу – це далеко не все, що можна здійснити за допомогою інноваційних фотополімерних матеріалів. Також вони використовуються для художньої реставрації, корекції форми, кольору зубів, усунення відколів емалі, шинування рухливих зубів. У процесі затвердіння така пломба стає єдиним цілим з зубом: матеріал пломби вступає в хімічну реакцію з тканинами, тому вона зовні відрізняється від емалі. Різні колірні рішення дозволяють так замаскувати фотополімерні пломби, що їх не видно навіть у разі пришийкового пломбування. Крім сучасних матеріалів доктора широко використовують в своїй практиці принципи мінімально інвазивного лікування, яке являє собою максимальне збереження твердих тканин під час лікування зубів різними способами.

 

Естетична реставрація

Для фронтальної (передній) групи зубів актуальна така процедура, як реставрація. Для цього використовуються фотополімерні матеріали різної наповненості, що дозволяє відновлювати кожен шар тканин, передаючи всі оптичні властивості та характеристики. Такі художні реставрації нічим не відрізняються від природних зубів, створюючи гармонійну посмішку.

Часто таку процедуру називають «нарощування зубів». Але на жаль, вона не всім підходить. Це стосується людей з неправильним прикусом, патологічною стертістю зубів. Для того, щоб відреставровані зуби прослужили якомога довше, необхідно регулярно проходити процедуру професійної гігієни порожнини рота, під час якої доктор відшліфувати всі штучні поверхні.

Ендодонтичне лікування

Коли запальний процес поширюється на пульпу, періодонт, чи є необхідність у покритті зубів коронками, раціональний метод вибору – ендодонтичне лікування. Наші фахівці проведуть всі маніпуляції безболісно, підберуть найбільш оптимальний спосіб відновлення анатомічної форми пролікованих зубів.

Цей напрямок передбачає лікування зубів лікування кореневих каналів. Часто можна почути думка про те, що якщо видалити нерв, такий зуб стає «мертвим» і довго не прослужить. На щастя, сучасні матеріали, обладнання дозволяють провести якісне ендодонтичне лікування на високому рівні, що ніяк не вплине на термін служби пролікованого зуба. Для цього в арсеналі фахівців DD clinic є мікроскоп, лупи, эндомотор з апекслокатором. Дане обладнання дозволяє розглянути найдрібніші деталі під час лікування зубів, обробити кореневі канали машинним способом за допомогою высокорежущих гнучких інструментів. Такий спосіб інструментальної обробки кореневих каналів підвищує швидкість, якість роботи. Наші фахівці проведуть всі маніпуляції безболісно, підберуть найбільш оптимальний спосіб відновлення анатомічної форми пролікованих зубів, починаючи від пломби і закінчуючи высокоэстетичными безметалевими коронками.

Ціни на лікування зубів в Києві
ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ