• Київ
 • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
 • картаДетальніше
 • Київ
 • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
 • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • ГРАФІК РОБОТИ:
 • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
Бюгельні знімні протези

съемное протезирование зубов

Знімне протезування зубів

Знімні зубні протези використовуються у випадках часткової або повної відсутності зубів. Такі протези є дешевшими порівняно з незнімними конструкціями, протезуванням на імплантатах, тому залишаються актуальними та користуються популярністю серед мешканців міста Київ. Фахівці «DD clinic» надають весь спектр послуг в сфері знімного протезування, відновлюючи дефекти зубного ряду навіть в самих складних клінічних випадках.

Знімні зубні протези можна умовно розділити на пластинкові і бюгельні. 

Пластмасові протези

У процесі виробництва та виготовлення даного виду протезів, застосовується спеціальна пластична маса. Вона використовується в якості базису протеза. Також використовуються пластмасові зуби. За бажанням пацієнта для виготовлення протеза можуть використовуватися порцелянові зуби, які надають конструкції велику естетичність, але в такому випадку конструкція буде коштувати набагато дорожче. При цьому пацієнт спільно з лікарем-стоматологом можуть підібрати за спеціальною шкалою Вітта колір майбутніх зубів, визначитися з розміром і формою. Таким чином готовий пластмасовий протез володіє високими естетичними характеристиками, при цьому зберігаючи і відновлюючи основну функцію – жувальну. Даний вид протезів фіксується в порожнині рота або за допомогою спеціальних утримуючих кламерів, або ж за допомогою адгезивних властивостей зі слизовою оболонкою. Для цих цілей може бути використаний спеціальний гель-крем. У зв'язку з активним ростом популярності процедури імплантації, для утримання знімного протеза також часто роблять процедуру імплантації зубів. Це дозволяє провести заміщення одного або декількох зубів, які допоможуть утримувати зубний протез. Більш детально ознайомитися з імплантацією зубів Ви зможете в розділіімплантація.

пластмассовые съемные протезы

Нейлонові протези

Нейлон – один з найбільш передових і сучасних матеріалів, який використовується при виготовленні зубних протезів. Сьогодні нейлонове протезування зубів стає все більш популярним. Еластичні нейлонові протези застосовуються для мікро протезування, заміщення часткових дефектів або ж для повного протезування зубів. Це знімне протезування, яке як правило показано пацієнтам, страждаючим пародонтозом. Використання нейлонових протезів здатне практично повністю виключити розхитування опорних зубів і як результат – їх втрату. Фіксуючими характеристиками в цьому випадку мають невидимі з боку альвеолярно-дентальні кламери - спеціальні гачки, утримують виріб в порожнині рота.

 

съемное протезирование

Бюгельное протезування зубів

Це найбільш поширений варіант знімного протезування. Відмінною рисою таких протезів є наявність бюгеля – металевої дуги. Це дозволяє скоротити розміри базису, прискорити звикання до конструкції, а також зберегти чутливість м'яких тканин порожнини рота. Бюгельні протези на кламмерах являють собою знімні конструкції, які кріпляться до опорних зубів за допомогою різноманітних гачків.

Бюгельное протезування не тільки ефективно замінює втрачені зуби, рівномірно розподіляючи завантаження на опорні, але і сприяє профілактиці подальшого випадання зубів, тому є варіантом вибору при протезуванні дефектів зубних рядів у хворих із захворюваннями тканин пародонту. В такі конструкції додатково включаються шинируючі елементи.

Бюгельні протези з замковим кріпленням з'єднуються з зубами за допомогою замкових систем. При цьому жувальний тиск передається на опорні зуби, які додатково зміцнюються за допомогою коронок, штифтових конструкцій. З зовнішньої сторони зубів дані протези є непомітними.

бюгельное протезирование зубов

Як проходить процедура

Якщо Ви зіткнулися з проблемою відсутності одного і більше зубів, не варто впадати у відчай, фахівці «DD clinic» допоможуть Вам відновити цілісність зубного ряду. Це буде не тільки функціонально, але й красиво.

Для цього висококваліфікованих лікарів-ортопедів клініки необхідно:

 1.  Провести консультацію, під час якої буде прийнято рішення про необхідних підготовчих етапах – терапевтичної, хірургічної підготовки порожнини рота – і їх безпосереднє проведення.
 2.  Вибір конструкції: Ви зможете узгодити з лікарем не тільки матеріал, з якого буде виготовлено ортопедичний виріб, але також форму, колір зубів.
 3.  Отримання відбитка
 4.  Виготовлення протеза в зуботехнічній лабораторії з використанням високоточного сучасного обладнання, а також імпортних матеріалів.
 5.  Припасування в порожнині рота, корекція кордонів.
 6.  Рекомендації по догляду
 7.  Корекція кордонів при необхідності після певного терміну експлуатації.

Рекомендації

Зберігати зубні протези слід у чистому сухому місці. Промивають їх проточною водою, чистять його своєю пастою, щіткою. Для додаткового очищення можна використовувати спеціальні таблетки, розчиняють наліт і мають слабку антисептичну активність. Для кращої фіксації в порожнині рота можна використовувати креми, гелі, що підсилюють адгезію (прилипання) до м'яких тканин. Адаптація до знімних конструкцій відбувається протягом одного місяця. Після кількох днів носіння може з'явитися відчуття натирання і тиску на слизову. В такому випадку Вам необхідно звернутися на консультацію для корекції кордонів. Кожні півроку необхідно відвідувати профілактичні огляди. Підібрати засоби, предмети гігієни порожнини рота Вам допоможуть фахівці «DD clinic».

Ціни на знімне протезування зубів
ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ