• Київ
 • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
 • картаДетальніше
 • Київ
 • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
 • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • ГРАФІК РОБОТИ:
 • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
Пластмасові протези

Пластмасові протези

Пластмасовий протез – це ортопедична конструкція, яка використовується при частковому або повному дефекті зубного ряду. Коли проблема відсутності зубів стає для Вас і Ваших близьких актуальною, впоратися з нею Вам допоможуть фахівці «DD clinic». Кваліфіковані лікарі-ортопеди, що мають великий досвід в області знімного протезування зубів, допоможуть відновити цілісність зубного ряду навіть при самих складних клінічних випадках. Ви з легкістю можете довіритися професіоналам своєї справи – фахівцям «DD clinic». Незважаючи на появу більш сучасних зуботехнічних матеріалів, пластмасові ортопедичні вироби, як і раніше користуються популярністю серед мешканців міста Києва завдяки відносно низькій вартості.

Види пластмасових конструкцій

Пластмасові протези можуть бути:

- частковими, повними;

Часткові використовують при відсутності одного або декількох зубів. Протезування одного відсутнього зуба відноситься до микропротезированию, такий протез називають «метеликом». Повні показані при повній відсутності зубів.

- знімними, незнімними;

Знімні ортопедичні вироби пацієнт може самостійно зняти без додаткових пристосувань. Незнімні практично не використовуються в стоматологічній практиці, так як вимагають препарування досить великого об'єму твердих тканин.

- тимчасовими, постійними;

Пластмасові протези використовуються в якості тимчасових завдяки своїй низькій ціні, наприклад, після проведення імплантації до моменту фіксації коронки. Постійні пластмасові протези мають термін служби від 3 до 5 років, це значно менше, ніж у протезів, виготовлених з інших матеріалів, тому пластмасові конструкції вимагають більш частої заміни.

- пресованими, ливарні.

Виготовлення пластмасових протезів в Києві

Роблять такі конструкції в зуботехнічній лабораторії з використанням високоточного сучасного обладнання, імпортних матеріалів. Наша клініка має власну зуботехнічну лабораторію, що значно прискорює процес виготовлення ортопедичних конструкцій, підвищує якість роботи.

Фахівці зуботехнічної лабораторії відливають гіпсові моделі за отриманими відбиткам, приступаючи до моделюванні воскової конструкції. Воском моделюється базис – основна частина протеза, на яку зубний технік встановлює штучні зуби, виготовлені заводським способом із спеціальної пластмаси. При бажанні пацієнта можуть бути встановлені порцелянові зуби, що значно підвищить собівартість такої роботи. У складних клінічних випадках необхідна примірка воскової конструкції в порожнині рота. Після цього віск змінюється на пластмасу методом пресування або лиття. Ливарні більш міцні, мають високу точність прилягання до слизової, повністю повторюючи її рельєф, але при цьому така конструкція коштує набагато дорожче, ніж пресованих. Пластмаса, з якої виготовлений базис може бути безбарвною, рожевої або з вкрапленнями червоних прожилок, імітуючи тим самим капіляри слизової оболонки, і має високу стабільність форми, кольору, тому така конструкція буде достатньо естетичної, міцною, маючи при цьому низьку вартість. Термін виготовлення – 5-7 робочих днів.

Показання до протезування пластмасовими конструкціями

Показаннями до використання пластмасових протезів є:

 • відсутність одного або декількох зубів;
 • повна відсутність зубів;
 • необхідність використання пластмасового протеза в якості тимчасового.

Протипоказання до застосування

Протипоказання до протезування пластмасовими конструкціями:

 • алергія на пластмасу;
 • рухливість зубів при захворюваннях тканин пародонту;
 • патологічна стертість зубів;
 • низькі клінічні коронки опорних зубів (при частковому протезуванні);
 • ортодонтична патологія.

Як проходить процедура

Виготовлення пластмасових протезів проходить у кілька етапів.

 1.  Проведення підготовчого етапу при необхідності (терапевтичні, хірургічні маніпуляції).
 2.  Вибір конструкції, узгодження з пацієнтом кольору зубів, їх форми.
 3.  Отримання відбитка/відбитків.
 4.  Примірка воскової конструкції при необхідності.
 5.  Виготовлення пластмасового протеза в зуботехнічній лабораторії з використанням новітнього обладнання, імпортних матеріалів.
 6.  Припасування в порожнині рота, корекція кордонів.
 7.  Корекція кордонів при необхідності через певний час експлуатації.

Рекомендації

Зберігати зубні протези слід у чистому сухому місці. Промивають їх проточною водою, чистять його своєю пастою, щіткою. Для додаткового очищення можна використовувати спеціальні таблетки, розчиняють наліт і мають слабку антисептичну активність. Для кращої фіксації в порожнині рота можна використовувати креми, гелі, що підсилюють адгезію (прилипання) до м'яких тканин. Адаптація до знімних конструкцій відбувається протягом одного місяця. Після кількох днів носіння може з'явитися відчуття натирання і тиску на слизову. В такому випадку Вам необхідно звернутися на консультацію для корекції кордонів. Кожні півроку необхідно відвідувати профілактичні огляди. Підібрати засоби, предмети гігієни порожнини рота Вам допоможуть фахівці «DD clinic».

ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ