• Київ
 • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
 • картаДетальніше
 • Київ
 • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
 • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • ГРАФІК РОБОТИ:
 • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
Нейлонові протези

Нейлонові зубні протези

Нейлонові зубні протези – ортопедичні конструкції, які використовуються при частковій або повній відсутності зубів. Послуги по якісному, швидкому виготовленню таких протезів пропонують фахівці «DD clinic» - стоматологічної клініки, що має зручне розташування в Солом'янському районі міста Києва. Лікарі-ортопеди нашої клініки допоможуть відновити цілісність зубного ряду навіть у самих запущених, складних клінічних випадках. Для цього в їхньому розпорядженні є сучасне високоточне обладнання, імпортні матеріали, а також власна зуботехнічеськая лабораторія.

Переваги, недоліки нейлонових конструкцій

Такі протези ще називають м'якими, еластичними, силіконовими. Нейлон володіє гнучкістю, тому добре прилягає до тканин протезного ложа має високу ступінь фіксації. Матеріал абсолютно гіпоалергенний, безпечний, тому застосовується при наявності алергії на пластмасу. Не має металевих елементів, має високі естетичні характеристики, не викликає незручностей, дискомфортних відчуттів при розмові, прийомі їжі. Такий протез можна не знімати на час сну.

Недоліком є висока ціна порівняно з протезами, виготовленими з інших матеріалів. Крім цього, з-за своїх фізичних характеристик нейлон гірше полірується, що сприяє утворенню нальоту і вимагає більш ретельного гігієнічного догляду. Не рекомендується при високій лінії посмішки, коли при широкій посмішці оголюються десна, з-за того, що через нейлон можуть просвічувати штучні зуби і це виглядає дуже привабливо. Жувальний тиск передається на слизову оболонку, при тривалому використанні будь-якого знімного протеза відбувається атрофія кісткової тканини. Тому реальною альтернативою знімного протезування  для збереження об'єму кісткової тканини є протезування на імплантатах;. При захворюваннях тканин пародонту перевага віддається бюгельным протезів з шинуючими елементами. Повні протези можуть бути умовно-знімними, це означає, що конструкція може бути вилучено тільки лікарем за допомогою спеціальних пристосувань, самостійно зняти її неможливо.

Показання до використання

Дані конструкції практично не мають протипоказань, можуть бути використані в таких випадках:

 • відсутність одного або декількох зубів;
 • повна відсутність зубів;
 • в якості тимчасової конструкції між першим, другим етапом імплантації;
 • алергія на акрил (як альтернатива пластмасових конструкцій);
 • відсутність зуба/зубів у дитячому віці (мікропротезування).

Технологія виготовлення протезів з нейлону в Києві

Всі ортопедичні вироби виготовляють в зуботехнічній лабораторії, виняток не складають і нейлонові протези. Для цього за допомогою отриманих лікарем відбитків зубні техніки відливають моделі з гіпсу, на якій моделюють кордону майбутнього протеза, а також базис з воску. Базис являє собою основну частину протеза, на яку фіксуються штучні зуби. Стандартні штучні зуби виготовляються заводським способом з пластмаси. За бажанням пацієнта в конструкцію можуть бути включені порцелянові зуби, що покращує естетичну складову і значно підвищує собівартість роботи. Фіксуючими елементами виступають кламмера з нейлону, які є продовженням базису. За рахунок свого кольору вони практично непомітні в порожнині рота.

При деяких складних клінічних випадках може знадобитися примірка воскової конструкції. Доктор визначає правильність постановки зубів, а також правильне положення нижньої щелепи по відношенню до верхньої. Після цього зубний технік змінює віск на нейлон, готовий протез шліфується, полірується. Термін виготовлення – 5-7 робочих днів. Термін служби нейлонового протеза – 5 років, але він може прослужити набагато довше, не змінюючи при цьому свого зовнішнього вигляду, повністю виконуючи свою функцію.

Як відбувається процедура

Виготовлення нейлонових протезів проходить у кілька етапів.

 1. Проведення підготовчого етапу при необхідності (терапевтичні, хірургічні маніпуляції).
 2. Вибір конструкції, узгодження з пацієнтом кольору зубів, їх форми.
 3. Отримання відбитка/відбитків.
 4. Примірка воскової конструкції при необхідності.
 5. Виготовлення нейлонового протеза в зуботехнічній лабораторії з використанням новітнього обладнання, імпортних матеріалів.
 6. Припасування в порожнині рота, корекція кордонів.
 7. Корекція кордонів при необхідності через певний термін експлуатації.

Рекомендації

Зберігати нейлонові зубні протези слід у чистому сухому місці. Промивають їх проточною водою, чистять його своєю пастою, щіткою. Для додаткового очищення можна використовувати спеціальні таблетки, розчиняють наліт і мають слабку антисептичну активність. Для кращої фіксації в порожнині рота можна використовувати креми, гелі, що підсилюють адгезію (прилипання) до м'яких тканин. Адаптація до знімних конструкцій відбувається протягом одного місяця. Після кількох днів носіння може з'явитися відчуття натирання і тиску на слизову. В такому випадку Вам необхідно звернутися на консультацію для корекції кордонів. Кожні півроку необхідно відвідувати профілактичні огляди. Підібрати засоби, предмети гігієни порожнини рота Вам допоможуть фахівці «DD clinic».

ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ