• Київ
 • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
 • картаДетальніше
 • Київ
 • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
 • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • ГРАФІК РОБОТИ:
 • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
Реставрація зубів

Реставрация зубов

Реставрація зубів

Реставрація зубів - це ряд стоматологічних маніпуляцій, які спрямовані на відновлення патологічно зміненого або пошкодженого зуба. Дана процедура сьогодні є дуже популярною серед пацієнтів клінік, однак має багато тонкощів, нюансів; найчастіше таку процедуру пацієнти називають «нарощування зубів».

Вас цікавить професійна реставрація зубів в Києві? Співробітники стоматологічної клініки «DD clinic» у Києві пропонують до уваги всіх зацікавлених у дієвому, ефективне усунення наявних проблем в порожнині рота свої кваліфіковані послуги. Якістю виконаної роботи Ви неодмінно залишитеся задоволені!

Показания к художественной реставрации передних зубов

Якщо у Вас потемніла емаль, з'явився скол, тріщина або будь-який інший видимий дефект, якщо є необхідність змінити природну естетику посмішки, за допомогою реставрації Ви зможете:

 • провести реконструкцію поверхні;
 • змінити просторову орієнтацію зуба (його положення);
 • змінити його форму;
 • відновити цілісність емалі;
 • відновити естетичну, функціональну складові;
 • як альтернатива класичному пломбування.

У всіх випадках Вам необхідна художня реставрація зубів.

Окреме місце займає реставрировании реставрація передніх зубів. Затребуваність даної процедури пов'язана з високим рівнем соціалізації жителів міста Київ, а значить - необхідністю завжди виглядати бездоганно, демонструючи свою білосніжну посмішку. Крім цього популярністю користується естетична реставрація зубів в Києві на скловолоконному штифті. Вам може знадобитися ця процедура, якщо крім перерахованих вище пунктів виникає необхідність лікування кореневих каналів. Використання скловолоконного штифта підвищує міцність, надійність роботи, продовжує термін її експлуатації.

Протипоказання до реставрированию зубів

Незважаючи на універсальність даного методу відновлення функції, естетики, процедура має ряд протипоказань, серед яких:

 • наявність кардіостимулятора;
 • алергія на компоненти фотополімерних матеріалів;
 • патологічна стертість;
 • деякі види патологічного прикусу (глибокий, прямий);
 • сильне руйнування коронкової частини, неможливість відновлення з використанням фотокомпозитов.

Види реставрацій

Існує два методи: прямий і непрямий. При прямому всі маніпуляції проводяться безпосередньо в роті пацієнта. Він полягає в пошаровому нанесенні таких матеріалів, як фотополімери або стеклополимеры різної наповненості, що мають різні характеристики. При чому матеріали, які використовуються для відновлення передньої групи зубів значно відрізняються від матеріалів, що використовуються для реставрації жувальних зубів. Важливу роль набуває майстерність лікаря-стоматолога, який виступає як художник і ювелір під час проведення такої процедури як естетична реставрація зубів.

На відміну від пломбування, реставрація не тільки відновлює форму зуба, але також повністю імітує оптичні властивості твердих тканин; за рахунок цього реставрації мають високий рівень передачі кольору відповідає природному аналогу.

При непрямому методі використовується технологія мікро протезування – для відновлення використовуються мікропротези, вкладки, накладки, вініри, які допомагають відновити анатомію, відтворюючи естетику, функцію. При цьому поверхня обробляється, доктор отримує відбитки, за якими в зуботехнічній лабораторії виготовляється робота. Безперечною перевагою «DD clinic» є наявність власної зуботехнічної лабораторії, що гарантує виготовлення конструкцій найкращої якості в найкоротші терміни. При проведенні комплексу маніпуляцій підбирається не тільки відповідна форма поверхонь, але й відтінок, колір конструкції, яка згодом стає непомітною. Термін виготовлення непрямих реставрацій – від 5 до 7 робочих днів.

Переваги «DD clinic»

Лікарі стоматологічної клініки «DD clinic» при проведенні реставрації використовують тільки самі сучасні, інноваційні авторські методики, що підтверджує велика кількість сертифікатів і нагород. Запорукою успішної роботи є два основних фактори – висока кваліфікація лікарів, їх досвід, а також використання матеріалів високої якості всесвітньо відомих брендів, сучасного високоточного обладнання.

Якщо Вас цікавить реставрація зубів або художня реставрація зубів, Ви можете звернутися до справжніх професіоналів своєї справи, які мають великий клінічний досвід роботи в області естетичної стоматології. Фахівці «DD clinic», яка розташована в Солом'янському районі Києва, на високому рівні виконають роботи по реставрації будь-якої складності, допоможуть зробити Вашу посмішку ідеальною.

Як проходить процедура

Відновлення зуба відбувається в кілька етапів

 1. Консультація, під час якої лікар визначить доцільність реставрування. Додаткова рентгендіагностика: визначення запального вогнища в періапікальних тканинах, кореневих каналах.
 2. Ендодонтичне лікування при необхідності.
 3. Місцеве знеболювання
 4. Безпосереднє відновлення за допомогою фотополімерних матеріалів. Доктор погодить з Вами колір майбутньої реставрації, врахує Ваші побажання щодо форми зуба. Для цього фахівці «DD clinic» використовують фотокомпозиты провідних фірм-виробників, особливе місце серед яких займають нанокомпозити (Filtek Supreme XT, «Ceram-Х», NanoPaq) і микрогибридные матеріали (Filtek Z-250, Polofil Supra)
 5. Перевірка, корекція межокклюзионных взаємовідносин при необхідності.
 6. Шліфування, полірування реставрації
 7. Рекомендації по догляду

Що можна і чого не можна робити після естетичної реставрації зубів ?

Якщо реставрація зуба супроводжувалося знеболенням, рекомендується вживати їжу тільки тоді, коли повністю пройде оніміння (на верхній щелепі – 1-2 години, на нижній – до 4 годин). Перші добу рекомендується виключити з їжі фарбувальні продукти (чай, кава, вино, соєвий соус, кольорові соки), так як харчові барвники в цей період часу можуть забарвити реставрацію, особливо це актуально після відновлення фронтальної групи зубів. Після припинення дії анестезії може з'явитися відчуття, що реставрація Вам заважає; у такому разі необхідно записатися до лікаря на прийом для корекції межокклюзионных взаємин. Кілька днів після фарбування може з'явитися чутливість на холодне, гаряче, кисле, яка проходить самостійно протягом декількох днів. При появі пульсуючої, нічний, постійного болю і сильного болю при накусывании потрібно записатися на прийом до лікаря для консультації, рентгендіагностики і можливого подальшого ендодонтичного лікування. Реставрації необхідно полірувати кожні 6 місяців під час процедури професійного чищення порожнини рота для підтримання їх кольору і блиску. Рекомендується використання зубних щіток з гумовими вставками, які додатково полірують штучні поверхні в порожнині рота, а також використання ополіскувачів для створення плівки, яка захистить Ваші зуби від нальоту, пігментів протягом дня. Підібрати засоби, предмети гігієни порожнини рота Вам допоможуть фахівці «DD clinic»

Художня реставрація зубів в Києві. Приклади до і після:
Ціни на реставрацію зубів в Києві
ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ