• Київ
 • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
 • картаДетальніше
 • Київ
 • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
 • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • ГРАФІК РОБОТИ:
 • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
Дитячий ортодонт

Детский ортодонт

Дитячий ортодонт сьогодні стає дуже затребуваним фахівцем серед жителів міста Київ. Він займається виправленням прикусу, вирівнювання зубного ряду. Досвідчений фахівець допоможе виявити, вирішити навіть найскладнішу ортодонтичну проблему ще на етапі зміни молочних зубів на постійні. Одним з кращих дитячих ортодонтів в Києві по праву можна вважати профільного спеціаліста стоматологічної клініки «DD clinic».

Варто лікувати молочні зуби?

Помилковою є думка деяких батьків про те, що виправляти прикус потрібно вже в дорослому віці, оскільки дитячі зуби ще не сформувалися, а значить, у міру дорослішання ситуація може змінитися. Досвідчені фахівці рекомендують ортодонтичне лікування необхідно проводити саме під час формування зубо-щелепної системи. Це допоможе уникнути багатьох проблем, можливих ускладнень згодом. Наприклад, якщо у дитини спостерігається викривлення зубного ряду, найімовірніше, ця проблема перейде вже на постійний прикус. Проте іноді можуть зустрічатися рецидиви у дорослому віці. В такому випадку необхідно проводити ортодонтичне лікування повторно.

Крім цього, не варто забувати про те, що ортодонтичне лікування – це комплексна терапія. При деяких складних клінічних випадках лікування може бути поділений на кілька етапів: від носіння пластинки в дитячому віці до брекет-системи в дорослому.

Всі, хто зважується на таке лікування, повинні бути дисципліновані і набратися терпіння, так як успіх лікування залежить не тільки від лікаря, але і від самого пацієнта. Не варто забувати про те, що процес виправлення прикусу – процес тривалий.

Етапи розвитку прикусу у дитячому віці

Розвиток зубощелепної системи починається ще у внутрішньоутробному періоді. Перший раз звернутися до стоматолога на огляд необхідно після прорізування першого молочного зуба, далі – профілактичні огляди один раз на півроку.

Прикус проходить наступні етапи розвитку:

 1.  Молочний: від появи першого молочного до першого постійного (6 місяців – 5-6 років). В цей час найчастіше звертаються до дитячого ортодонта; ознакою гармонійного розвитку зубощелепної системи в цілому і прикусу зокрема є наявність трьох, діастеми – проміжків між зубами.
 2.  Змінний: від прорізування першого постійного до випадіння останнього молочного. На протязі цього періоду є як молочні зуби, так і постійні (6-12 років).
 3.  Постійний ранній: вже є всі постійні зуби, але їх коріння знаходяться на різних етапах розвитку.
 4.  Постійний пізній: коріння закінчують своє формування, але кісткова складова продовжує розвиватися.
 5.  Постійний сформувався остаточно сформувалися коріння, щелепи; розвиток щелепно-лицьової системи закінчено.

Причини виникнення зубощелепних патологій у дітей

На розвиток зубощелепної системи, виникнення патології прикусу можуть вплинути:

 1.  Спадковість (більшість ортодонтичних патологій передаються генетично).
 2.  Внутрішньоутробні фактори (захворювання матері під час вагітності, шкідливі звички, несприятливий вплив навколишнього середовища).
 3.  Ускладнення під час пологів, родові травми.
 4.  Захворювання першого року життя.
 5.  Хронічні системні захворювання (в тому числі ЛОР-патологія).
 6.  Шкідливі звички (смоктання пальця, сторонніх предметів, прокладання язика між зубами, засмоктування щік, губ).
 7.  Рання втрата молочних зубів в результаті карієсу, його ускладнень.
 8.  Травми щелепно-лицьової області.

Виправлення прикусу у дитячому віці

Приступити до вирівнювання можна з самого маленького віку. Для самих юних пацієнтів дитячий ортодонт використовує міогімнастику, предортодонтические трейнери – спеціальні стандартні міжщелепові капи. Все це спрямоване на нормалізацію роботи м'язів, які можуть вплинути на стан зубів.

У більш старшому віці використовуються пластинки, які мають активні елементи. Використання незнімне ортодонтичної техніки можливо тільки після прорізування всіх постійних зубів, остаточного формування коренів.

Ціни, вартість послуг дитячого ортодонта в Києві

Знайти хорошого дитячого ортодонта в Києві за прийнятними цінами – завдання надскладне. Проте оптимальне співвідношення ціна-якість все ж існує. Необхідно пам'ятати про те, що вартість стоматологічних послуг залежить від багатьох факторів, таких як: рівень клініки, її позиціонування на ринку, досвіду роботи, успішність дитячого ортодонта, його авторитетність у наукових колах.

Стоматологічна клініка «DD clinic» пропонує прийом висококласного фахівця, кандидата медичних наук. Доктор має величезний клінічний досвід, особливий підхід до малечі. Абсолютним перевагою є те, що фахівці «DD clinic» мають комплексний підхід до лікування Вашому малюку крім виправлення прикусу, усунуть карієс, його ускладнення, навчать правильно чистити зуби, а також допоможуть підібрати предмети, засоби гігієни порожнини рота. Більш детально ознайомитися з результатами ортодонтичного лікування можна в розділі «Наші роботи».

ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ