• Київ
  • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
  • картаДетальніше
  • Київ
  • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
  • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
  • ГРАФІК РОБОТИ:
  • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
Дитяча стоматологія

Детский стоматолог

Дитяча стоматологія «DD clinic»

Дитяча стоматологія займає окреме місце в стоматологічній клініці «DD clinic». Зуби формуються у дитини ще в утробі матері, однак починають прорізуватися тільки з 6 місяця життя. Саме з появою першого зуба бажано вперше сходити до лікаря, який має хороші відгуки і спеціалізується на дитячій стоматології, оскільки піклуватися про стан здоров'я зубів необхідно з раннього віку. Одними з кращих дитячих стоматологів в Києві є лікарі стоматологічної клініки.

Дитячий стоматолог Київ

Важливим моментом формування і прищеплення дитині стоматологічної культури є відвідування лікаря-стоматолога кожні 3 місяці. Дитина повинна звикати до лікаря, а також до стін клініки. Під час огляду не виникають больові відчуття, а значить кожен раз під час прийому дитина не буде відчувати панічного страху перед походом до стоматолога.

Починаючи з 7 років слід звернути особливу увагу на профілактику захворювань постійних зубів у дітей. Оскільки в цей період існує можливість запобігти багато захворювань порожнини рота. Наприклад, можна запобігти таке захворювання, як карієс (як молочних, так і корінних), провівши процедуру герметизації фісур. Дана стоматологічна маніпуляція є абсолютно безболісною, тому проводиться без знеболювання і застосування бормашини, яку так бояться діти. Популярним засобом запобігання карієсу є процедура глибокого фторування. Під час проведення маніпуляції зубна емаль збагачується фтором, який перешкоджає утворенню карієсогенної флори. Також період, починаючи з 7 років, є сприятливим для проведення ортодонтичного лікування – виправлення прикусу і вирівнювання зубного ряду. В цей час необхідно активно прищеплювати культуру догляду за зубами та порожниною рота. Тут можуть допомогти яскраві зубні щітки, спеціальні пасти. Крім того, фахівці в стоматології «DD clinic» застосовують кольорові дитячі пломби, кольорові брекети ортодонтичні пластинки з малюнками, всілякі прикраси, стрази і скайси за доступними цінами. Дитина бере активну участь у процесі лікування, з цікавістю залучаючись до нього – вибирає колір пломби, брекетів, малюнок для пластинки або форму прикраси на зуб.

Дитяча стоматологічна клініка

Популярною в цей період стають абсолютно безболісні і дуже необхідні процедури професійної гігієни порожнини рота – зняття зубного каменю ультразвуком, полірування зубів методом Air-Flow, яка дозволяє видалити накопичився наліт на зубах, візуально відбілити зуби, запобігти багато захворювань.

Позитивна репутація клініки

Багатьох батьків цікавлять ціни на лікування зубів у дітей, а також відгуки про дитячі стоматологіях Києва. Напрямок дитячої стоматології є досить демократичним у плані цінової політики. Ознайомитися з відгуками кожен бажаючий може в розділі «Гостьова книга». Стоматологічна клініка «DD clinic» застосовує передові інноваційні методики, які відповідають самим високим стандартам дитячої стоматології. Доктора постійно підвищують свою кваліфікацію, про що свідчать численні сертифікати та дипломи. У лікуванні застосовуються якісні педодонтические матеріали (спеціальні, призначені для дітей), дозволяють зробити стоматологічні маніпуляції на високому рівні.

Ціни в дитячій стоматології

Ціни на лікування молочних зубів, лікування карієсу молочних зубів, видалення молочних зубів (видалення молочного зуба) в стоматологічній клініці «DD clinic» є найбільш демократичними в Києві.

Стоматологія дитяча (Київ) покликана забезпечити зубах навіть найменших пацієнтів високий рівень захисту та своєчасне усунення всіх вад і недоліків, які можуть зашкодити їх функціональним і естетичним характеристикам. У столичній клініці «DD» працюють першокласні майстри, які зроблять посмішку вашої дитини максимально красивою і природною.

Дитячий стоматолог (Київ) в даний час користується повільно, але все зростаючим попитом у мешканців міста на Дніпрі в силу необхідності формування у підростаючого покоління культури догляду за собою і своїм здоров'ям, що називається, з молодих років. Працює в спеціалізованій приватній клініці «DD clinic» дитячий стоматолог (Київ) максимально швидко і безболісно усуне всі наявні проблеми і вади з зубами вашого малюка, а також ефективно попередить їх виникнення в подальшому. Крім того, ви отримаєте кваліфіковану консультацію по догляду за усіма органами ротової порожнини.

Ціни на дитячу стоматологію в Києві
ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ