• Київ
 • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
 • картаДетальніше
 • Київ
 • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
 • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 • ГРАФІК РОБОТИ:
 • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
Безметалеві коронки

Безметалеві коронки

Безметалева коронка представляє собою ортопедичну конструкцію, що покриває зуб з усіх сторін. Такі конструкції виготовляються за допомогою передових технологій, рахуючись при цьому сучасним етапом розвитку естетичної стоматології. Якщо Вам необхідно виготовити коронку на зуб і Ви хочете, щоб вона була максимально естетичною, нічим не відрізняючись від сусідніх зубів, фахівці «DD clinic» допоможуть Вам у цьому. Лікарі-ортопеди клініки мають великий досвід роботи в сфері естетичної стоматології, незнімного протезування, тому Ви обов'язково залишитеся задоволені досягнутим результатом.

Види безметаллових коронок

Відмінною особливістю є відсутність металу на відміну від суцільнолитих, металлопластмассовых, металокерамічних аналогів. Це забезпечує легкість конструкції, надає їй більш привабливий вигляд, схожість з природними зубами.

Існує кілька видів безметаллових коронок. Один з них – пресованих кераміка, виготовлена по технології E. max, яка повністю складається з літій-дисилатных керамічних мас. Це надає конструкції високу естетичність, але вони досить крихкі і частіше піддаються сколам, ніж безметалеві, виготовлені за допомогою інших технологій.

Широку популярність мають конструкції на оксиді алюмінію, оксид цирконію. Такі конструкції складаються з ковпачка, який фрезерується за допомогою комп'ютерних технологій, і нанесеною на нього кераміки. Виключення людського фактора на лабораторних етапах виготовлення забезпечує високу точність прилягання конструкції, як результат – відсутність попадання нальоту під край коронки, а так само руйнування зуба. Найбільшою популярністю серед пацієнтів «DD clinic» користуються коронки на оксиді цирконію, які мають оптимальне співвідношення ціна/якість на ринку стоматологічних послуг в місті Київ. Оксид цирконію – міцний матеріал, здатний прослужити власникові такої коронки більше десяти років, при цьому не змінюючи своїх естетичних характеристик. На ковпачок з оксиду цирконію нашаровуються керамічні маси, що дозволяє домогтися оптичних властивостей, характерних для твердих тканин природних зубів.

Альтернатива безметалловым коронкам в Києві

На сьогоднішній день за всіма характеристиками безметалеві коронки виходять на перше місце. Тому підібрати конструкцію, яка не поступалася б їм по естетиці, міцності дуже важко. У деяких випадках при тотальному протезуванні можливе використання безметаллових коронок для протезування фронтальної групи зубів, де важлива естетика, і металокераміки – для жувальної групи. Незважаючи на те, що металокераміка поступається безметалловым конструкцій за всіма характеристиками, як і раніше користується попитом серед пацієнтів, так як цінова політика на такі ортопедичні вироби значно нижче.

Показання до застосування

Безметалеві конструкції можуть виготовлятися у вигляді одиночних коронок на зуби або мостоподібних протезів. Показаннями до виготовлення є:

 • дефекти коронкової частини, отримані в результаті карієсу, травм, некаріозних уражень, які неможливо усунути за допомогою консервативних методів (пломба, реставрація);
 • аномалії форми зубів;
 • порушення кольору в вітальних, девитальных зубах, яке не можна збалансувати за допомогою відбілювання;
 • неправильне положення окремо стоячих або груп зубів як альтернатива носіння брекетів;
 • відсутність одного або більше зубів.

Протипоказання

Застосовувати безметалеві конструкції не можна у випадках, якщо у Вас є:

 • захворювання тканин пародонту важкого ступеня тяжкості;
 • великі за довжиною дефекти зубних рядів;
 • парафункции жувальних м'язів.
 • деякі види патологій прикусу.

Як проходить процедура

Для того, щоб Ви могли піти з кабінету вже з зафіксованої коронкою, слід пройти кілька етапів лікування.

 1. консультація лікаря-ортопеда, під час якої лікар визначить необхідність використання коронок, запропонує альтернативні методи лікування;
 2. рентгендіагностика зубів, які будуть покриватися коронками, для визначення наявності запального вогнища в кореневих каналах, біля верхівок коренів;
 3. терапевтична підготовка (лікування кореневих каналів при необхідності), під поодинокими безметалевими коронками зуби можуть залишатися живими за умови відсутності запалення нерва;
 4. вибір кольору, форми майбутньої коронки;
 5. препарування зуба на товщину майбутньої конструкції (до 0,6 мм з кожної поверхні);
 6. отримання відбитка;
 7. виготовлення та фіксація тимчасової коронки;
 8. виготовлення безметаллової коронки в зуботехнічній лабораторії (5-7 робочих днів);
 9. припасування та фіксація в порожнині рота;
 10. рекомендації по догляду.

Рекомендації

Після того, як в порожнині рота з'являється ортопедична конструкція, навіть якщо це всього лише одна коронка, гігієна порожнини рота повинна стати особливо ретельної. Крім паст, ополіскувачів з'являється необхідність у щоденному використанні флосів, міжзубних йоржиків. Підібрати засоби, предмети гігієни порожнини рота Вам допоможуть фахівці “DD clinic”.

ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ