• Київ
  • пр. Лобановського, 4-Г (СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛ.)
  • картаДетальніше
  • Київ
  • вул. Анни Ахматової, 30 (М.ПОЗНЯКИ)
  • картаДетальніше
+38 (044) 360-10-33
+38 (068) 360-10-33
+38 (067) 741-11-33
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
  • ГРАФІК РОБОТИ:
  • з 9:00 до 20:00 (пн-нд)
НАШІ ПОСЛУГИ
ЦІНОВА ПОЛІТИКА «DD CLINIC»
ФОТОПОЛІМЕРНА ПЛОМБА
ФОТОПОЛІМЕРНА ПЛОМБА від 395 грн.
ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ
ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ від 595 грн.
ЧИСТКА ЗУБІВ
ЧИСТКА ЗУБІВ від 255 грн.
ІМПЛАНТАЦІЯ
ІМПЛАНТАЦІЯ від 6950 грн.
ВІДБІЛЮВАННЯ
ВІДБІЛЮВАННЯ від 1850 грн.
БРЕКЕТИ
БРЕКЕТИ від 7950 грн.
КОРОНКИ
КОРОНКИ від 1755 грн.
ДИТЯЧІ ПЛОМБИ
ДИТЯЧІ ПЛОМБИ від 385 грн.
ПЕРЕВАГИ «DD CLINIC»
01
КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ більшість лікарів мають наукові ступені, відвідують міжнародні стоматологічні виставки, конференції
02
КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД складання схеми лікування з огляду на індивідуальні особливості
03
anti-COVID-19 усі лікарі пройшли повний курс вакцинації від COVID-19
04
СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ високоточне, сучасне обладнання
05
НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ у роботі використовуються прогресивні методики лікування
06
ЗНИЖКИ ТА АКЦІЇ можливість отримання персональних знижок на лікування для всієї родини та при оплаті повного курсу лікування
07
ГАРАНТІЇ гарантійні зобов'язання перевищують норми МОЗ України
08
ВЛАСНА ЗУБОТЕХНІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ всі конструкції виготовляються швидко та якісно
09
ІННОВАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ в роботі використовуються сертифіковані матеріали провідних світових виробників
10
100 % СТЕРИЛЬНІСТЬ одноразові інструменти, повний цикл стерилізаційного очищення
ПРОФЕСІОНАЛИ «DD CLINIC»
ПАЦІЄНТИ ГОВОРЯТЬ

Стоматологія в Києві «DD clinic» Солом'янка

Гарантії результату в Києві - «DD clinic»

Більшість стоматологічних послуг в Києві мають гарантійний термін. Це період усунення недоліків за рахунок клініки, переробки або безоплатної заміни роботи в разі виявлення дефектів, які виникли після закінчення лікування не з вини пацієнта.

Міністерством охорони здоров'я офіційно регламентуються гарантійні терміни на стоматологічні послуги. Наприклад, на пломби з композиційного світлотвердіючого матеріалу - від 6 до 24 місяців, пломби з стеклоиономерного цементу - від 1 до 6 місяців, на незнімне протезування (коронки, вініри) - від 12 до 24 місяців, на знімне протезування (зубні протези) - від 6 до 24 місяців

.

гарантия-фотополимерная-пломба гарантия-стеклоиномерная-пломба гарантия-коронки-виниры гарантии-забные-протезы

Але це не означає, що по закінченню гарантійного терміну конструкції прийдуть в непридатність. Існує також і поняття терміну експлуатації тих чи інших матеріалів і конструкцій. Лікарі «DD clinic» в Києві завжди зацікавлені в тому, щоб конструкції, зроблені нашими фахівцями прослужили якомога довше. Саме тому, враховуючи індивідуальні особливості кожного пацієнта міста Київ, лікарі стоматології завжди встановлюють прогнозовані експлуатаційні терміни, які дуже часто перевищують вищезазначені норми. При цьому до уваги приймаються такі фактори як: вік пацієнта, його загальний стан здоров'я, обсяг виконаного рекомендованого плану лікування, клінічна ситуація в порожнині рота, рівень складності даного клінічного випадку, особливості впливу навколишнього середовища на пацієнта.

Також при розгляді гарантійних випадків приймаються до уваги: захворювання внутрішніх органів і зміни фізіологічного стану організму, дотримання гігієни порожнини рота, рекомендацій лікаря, відвідування доктора з рекомендованою частотою, форс-мажорні обставини тощо

.

Гарантії стерильності - стоматологія на солом'янці «DD clinic»

разрешение-санстанции-киева-ddclinic

В стоматологічній клініці «DD clinic» суворо дотримуються правила дезінфекції та стерилізації. Виконання цих правил контролюється органами санітарно-епідеміологічної служби, а також безпосередньо керівництвом клініки.

Стерилізаційний цикл інструментів проводиться за допомогою висококласного імпортного обладнання провідних європейських виробників в спеціально обладнаному стерилізаційне боксі. Перед процесом стерилізації всі інструменти проходять механічну очистку в спеціальних дезінфікуючих засобах протягом кількох годин. Для більш ретельного очищення використовуються ультразвукові ванни. Для перевірки якості обробки в обов'язковому порядку застосовуються азопірамова, фенолфталеїнова проби. Потім інструменти упаковуються в спеціальні пакети одноразового використання, які оснащені індикаторами стерильності. Вони поміщаються в автоклав, де під впливом пари при температурі вище 100 градусів Цельсія відбувається стерилізація інструментарію. Після таких маніпуляцій інструмент стає стерильним і поміщається для зберігання в спеціальний ультрафіолетовий бокс Panmed.

Всі витратні матеріали, які використовуються в процесі лікування (рукавички, шприци, голки, серветки, маски, слиновідсмоктувачі, валики, капсули) є виключно одноразовими. Після проведення процедур вони піддаються професійної утилізації.

слюноотсос-пылесос панель с инструментами стоматолога ултразвуковая ванночка для очистки ультрафиолетовый бокс ( Panmed) крафт-пакет Автоклав Хранение крафт-пакета в ультрафиолетовом боксе

Крім цього всі поверхні в приміщеннях «DD clinic» проходять регулярну обробку як хімічними дезінфікуючими засобами, так і піддаються впливу ультрафіолету, завдяки чому ми можемо гарантувати повну санітарну безпеку. 

Этикет стоматологической клиники «DD clinic»

У тому випадку, якщо Ви змушені скасувати запис, постарайтеся зробити це якомога раніше.

Приходьте вчасно або за 10-15 хвилин до початку прийому, щоб у Вас був час підготуватися.

Під час очікування адміністратор запропонує Вам воду, чай або кава. Також Ви можете скористатися Wi-Fi доступом до інтернету.

Постарайтеся не спізнюватися на прийом, так як Ви можете затримати час прийому наступного пацієнта, порушуючи при цьому графік прийому лікаря. Якщо Ви не можете приїхати вчасно, будь ласка, постарайтеся знайти можливість попередити про це адміністратора. У разі запізнення більш ніж на 20 хвилин, прийом може бути перенесений на інший час

Для підтримки комфортної обстановки в клініці не вітаються гучні розмови, зухвала поведінка, так як це може перешкодити лікарям або іншим пацієнтам. Делікатно ділите загальний простір клініки з іншими пацієнтами.

Відповідайте на всі питання, які важливі для постановки правильного діагнозу, призначення лікування. Не соромтеся задавати свої запитання лікаря, якщо Вам щось незрозуміло або Ви хотіли б отримати додаткову інформацію про план лікування, що проводяться процедури, призначуваних медикаментах.

«DD clinic» це професійна мережа стоматологій в Києві. Ми знаходимося на Солом'янському районі, пр. Червонозоряний, 4-М і на Дарницькому районі, метро Позняки, вул. Ганни Ахматової, 30. Тут ви зможете в гранично стислі терміни легко, просто і, головне, безболісно усунути всі наявні проблеми зі здоров'ям зубів! Кваліфіковані співробітники клініки «DDclinic» Києва завжди готові прийти вам на допомогу! У своєму розпорядженні ми маємо все необхідне медичне обладнання, медикаменти, а також досвідчений колектив лікарів. Наші стоматології – це завжди першокласний сервіс, повний комплекс професійних медичних послуг, вартість яких доступна для всіх.

«DD clinic» по праву вважається тутешніми жителями і киянами інших районів української столиці, як однією з кращих у своєму роді. Тут ви завжди можете розраховувати на надання першокласної медичної допомоги дійсно світової якості. «DD clinic» - це завжди ідеальне поєднання бездоганного за своєю якістю сервісу, уважний персонал, який бере до уваги всі вимоги та побажання пацієнта, а також його фізіологічні особливості.

Завдяки нам ваші зуби будуть сяяти здорової білизною, що не залишиться непоміченим для оточуючих людей.